Dr. Labros Bisdounis به جمع کمیته علمی کنگره پیوست.

Dr. Labros Bisdounis به جمع کمیته علمی کنگره پیوست.


Dr. Labros Bisdounis فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه پاتراس، یونان است. در طی همکاری وی با این دانشکده او به عنوان محقق در چندین پروژه تحقیقاتی اروپایی مربوط به مدارهای VLSI و طراحی سیستم ها شرکت داشته است. تدریس در دانشگاه های مختلف یونان، مهندس ارشد پژوهشی و مدیر پروژه در پروژه های تحقیقاتی اروپایی و ملی، معاونت و ریاست آزمایشگاه ها و دانشکده های مختلف، عضویت در انجمن ها و مجلات مختلف را در رزومه خود دارد. حوزه های پژوهشی Dr. Labros Bisdounis شامل موارد زیر می باشد: 

CMOS circuits timing analysis and power dissipation modeling, MOSFETs modeling, low-power and high-speed electronic circuits and embedded systems design, system-on-chip design, sensor applications

تاریخ های مهم

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در:

اخبار نمایه سازی

نمایه سازی در پایگاه confrence.ac

معرفی کنفرانس

about conferenceباتوجه به اهمیت دانش و علوم در راستای تحقق اهداف، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین‌الملل وجود دارد. از این رو، برگزاری کنگره بین المللی علوم و دانش با هدف افزایش دانش و انتشار یافته‌های نو و بدیع در زمینه‌های مختلف دانش و علوم در تاریخ ۲9 مرداد ماه 1397 با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب‌ نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آن از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی با مشارکت مراکز علمی، پژوهشی در استرالیا برگزار می‌گردد. از متخصصین و علاقمندان دعوت میگردد که یافته های خود را در قالب مقالات علمی به دبیرخانه این کنگره ارسال نمایند.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنگره بین المللی علوم و دانش می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem